Daudzfunkcionālie spilveni-pakavi

Daudzfunkcionālais spilvens-pakavs
  1. Spilvens palīdz ieņemt ērtu pozīciju miega laikā.Visas grūtnieces saskaras ar vienu un to pašu problēmu. Kad vēders sāk apaļoties, kļūst arvien grūtāk iekārtoties ērtā gulēšanas pozā. C-formas spilvens ir speciāli izstrādāts, lai palīdzētu topošajām māmiņām. Gatavojoties gulēt, izstiepiet spilvenu gar visu ķermeni, novietojiet to zem vēdera, apskaujiet un izbaudiet ērtu, mierīgu miegu.
  2. Atpūtas brīžos atslogo muguru. Sākot ar otro grūtniecības trimestru, katra sieviete piedzīvo neierasto fizisko slodzi. Dažreiz tiek traucēta mugura, kakls, muguras lejasdaļa. Gribas biežāk atpūsties, sēdēt vai apgulties. Lai ieņemtu ērtu pozu uz dīvāna vai krēslā, zem muguras ielieciet spilvenu-pakavu. Tas palīdzēs Jums atpūsties un ērti pavadīt laiku.
  3. Palīdz barošanas brīdī. Gatavojoties mazuļa barošanai, ielieciet spilvenu zem muguras lejasdaļas un aptiniet to ap vidukli. Tādā veidā jūs varat nokļūt ērtā barošanas pozā. Jūsu mugura atslābinās, un rokas gulēs uz spilvena un nenogurs.
  4. Pasargā mazuli no krišanas. Mazi bērni aug ļoti ātri: knapi iemācījušies apgāzties uz vēdera, viņi jau cenšas tikt tālāk. Un bieži tas var novest pie izkrišanas no gultas! Spilvens var kalpot kā aizsargs, lai novērstu nejaušu nokrišanu uz grīdas.
  5. Var kalpot kā aksesuārs fotosesijai. Pateicoties oriģinālajai formai un stilīgajām krāsām, grūtnieču spilvens var izrotāt jebkuru fotosesiju. Fotoattēlā tas izskatīsies neparasti, uzsvērs Jūsu kā topošās mātes statusu. Tāpat spilvens būs lielisks aksesuārs pirmajai jaundzimušā fotosesijai. No tā var viegli izveidot mājīgu ligzdu, kurā mazulis jutīsies labi un mierīgi.
  6. Patík visiem. Grūtnieču spilvens ir īpaši izstrādāts topošajām māmiņām. Bet, tiklīdz tas parādās mājā, uzreiz iekaro visu ģimenes locekļu uzmanību. To mīl gan mazie, gan vecākie bērni. Viņi atpūšas, lasa, sapņo un pat guļ, apskaujot spilvenu. Tādējādi šāda lieta kļūs par visas ģimenes iecienītāko palīgu un kalpos par prieku daudzus gadus.
 
.