Piederumi vannošanai

Piederumi vannošanai.

Vannai jābūt jūsu iepirkumu saraksta augšgalā. Mazuļa vanna ir parasti maza izmēra tvertne, kurā ir ļoti ērti vannot bērnu no dzimšanas līdz noteikta vecuma sasniegšanai.
Populārākie vannu modeļi:
* klasiska ovāla vanna. Vienkāršākais variants. Vanna ir ērta, viegla, ērti lietojama.Iegādājoties klasisko vannu, jāsaprot, ka būs jāiegādājas arī šūpuļtīkls un slidkalniņš.
* anatomiskā vanna. Šāda vanna tiek uzskatīta par ērtāku mazuļa vannošanai. Vanniņas forma piemērota bērna ķermeņa kontūrām, kas ir ļoti ērti, kad bērns ir pavisam mazs.
* vanna ar pārtinamo galdu. Konstrukcijā veiksmīgi apvienota pati vanna un galds, uz kura uzreiz pēc vannošanas varat ietīt mazuli. Šis modelis, neskatoties uz tā ērtībām, ir piemērots tikai tiem, kam ir diezgan plaša vannas istaba vai cita liela telpa mazuļa vannošanai.
* Saliekamās un piepūšamās vannas. Šīs vannas ir pietiekami ērtas bērna vannošanai. Šo modeļu neapšaubāmā priekšrocība ir iespēja ņemt līdzi, dodoties uz vasarnīcu vai ceļojumā. Turklāt šis modelis ir piemērots tiem, kam ir mazs dzīvoklis.

Sēdekļi vannošanai. Drošībai un ērtībām, mazgājot mazuli, ieteicams iegādāties īpašu sēdekli-paliktnīti. Tas neļaus mazulim pilnībā iegrimt ūdenī un atbrīvos pieaugušā rokas. Produkts ir pielāgoti jaundzimušā svaram un augumam.

Ūdens termometri. Ērta ūdens temperatūra bērnam ir 37-38 ° C. Bērnu ūdens termometri ir izgatavoti no absolūti drošiem materiāliem. Tie nesatur dzīvsudrabu, tāpēc jūs varat izmantot termometru kā rotaļlietu, mazgājot bērnu. Lai mazulim nebūtu garlaicīgi, var izvēlēties bērnu ūdens termometru zivtiņas, žirafes, vardes u.c. veidā. Termometrs peldēs pa ūdens virsmu, kas ļaus nepārtraukti sekot līdzi ūdens temperatūrai.Ja termometrs ūdens temperatūras mērīšanai neatrodas ūdenī, bet vienkārši guļ telpā, tas rāda gaisa temperatūru.

Mūsdienīgu kosmētiku bērna vannošanai var lietot jau no pirmajām dzīves dienām. Bērnu ziepēm un šampūniem jābūt ar īpašu pH līmeni, kas atbilst maigai un jutīgai mazuļa ādai, noteikti ir hipoalerģisks un nesatur kaitīgas smaržvielas. Ja nepieciešams, ūdenim var pievienot kumelīšu, kliņģerīšu vai stīgu novārījumu: iesakām konsultēties ar ārstu.

Īpašas švammītes un dūraiņi padarīs bērna vannošanu ērtāku un vienkāršāku. Tie ir izgatavoti no mīksta, labi absorbējoša materiāla. Ērta dūraiņu forma ļaus vecākiem parūpēties par mazuļa higiēnu, un to samtaina tekstūra nomierinās ādu. Maigas švamītes iepriecinās ar savu maigumu un ļaus izveidot biezas putas, kas kārtīgi izmazgās jūsu mazuļa jūtīgo ādu.

Vannas rotaļlietas. Gumijas pīles, laivas, jūras radības un citas krāsainas vannas rotaļlietas, lai jūsu mazais būtu aktīvs un laimīgs vannā.

Aizsargnadziņš uz galvas. Aizsargā no ūdens un šampūna iekļūšanas acīs. Kā liecina prakse, tas rada lielāko diskomfortu mazulim.

Neslīdoši paklājiņi - obligāts priekšmets, ja mazulis vannojas pieaugušo vannā.
Tos ir viegli uzstādīt, un tiem ir īpaši piesūcekņi, kas notur paklāju vietā. Visi mūsu veikalā pieejamie paklājiņi ir izgatavoti no hipoalerģiska vinila, kas ir drošs saskarē ar mazuļa ādu. Paklājiņi ir viegli tīrāmi tos var sarullēt, lai neaizņemtu daudz vietas, piemēram, ceļojot.

 

Svarīgs peldēšanās elements ir dvieļi ar kapuci. Tie lieliski aizsargā mazuļa jutīgo galvu pēc vannošanas, turklāt tie ir mīksti un taustei patīkami, tāpēc nekairina mazuļa ādu. Visbiežāk bērnu dvieļu ražošanai tiek izmantots mīksts frotē audums, bet arvien lielāku popularitāti iegūst no organiskiem materiāliem izgatavoti dvieļi. Piemēram, tam ir ideāli piemēroti bambusa audumi: tie ir ne tikai mīksti, bet arī nodrošina ātru mitruma uzsūkšanos pēc peldēšanās. Kokvilna ir populārākais materiāls, ko izmanto dvieļu ar kapuci ražošanā. Tie ir taustei patīkami, labi absorbē mitrumu, kas ir ļoti svarīgi bērniem. Vannasistabā noteikti paturiet dažus dvieļus, lai pēc vannošanās varētu nosusināt vai ietīt mazuli.

Mazuļa vannošana var būt tikai prieks. Ja vēlaties, lai tas būtu ātri, patīkami un bez stresa, izvēlieties pareizus vannas piederumus.

 

.