BĒRNU MATRAČI

Labākie materiāli bērnu matračiem

* Griķu slānis. Griķu sēnalu matrači ieteicami alerģijas gadījumos, cilvēkiem ar locītavu vai mugurkaula sāpēm; galvassāpēm un reiboni, ar asinsrites sistēmas problēmām un tirpšanu ekstremitātēs. Griķu sēnalu sastāvā esošie tanīni pasargā no ērcītēm un baktērijām, sēnalas struktūra garantē gaisa plūsmu un kontrolē ķermeņa mitrumu – novērš svīšanu un izgulējumu rašanos. Katra kustība uz matrača ir maiga ādas un zemādas audu masāža.

* Kokosriekstu šķiedra. Viens no labākajiem materiāliem, ko izmanto matraču ražošanā! Nodrošina ventilāciju, kokosriekstu šķiedrās neattīstās ērces, netiek aizturēti mitrums un smakas. Konstrukcija, kuras pamatā ir kokosriekstu šķiedras un dabīgais latekss, ir izturīga pret spiediena bojājumiem, tādējādi nodrošinot labu atbalstu mugurkaulam.

 * Lateksa putu barjera baktērijām. Šis matracis ir ideāli piemērots, ja jums ir alerģija vai jutīga āda - lateksam ir antibakteriāla iedarbība, tas aizsargā pret sēnītēm un pelējumu, tajā neuzkrājas putekļi un ērces. Lateksa slānim ir elpojoša šūnu struktūra, kas reaģē uz katru jūsu kustību. Miega laikā atslābinās muguras muskuļi, kas pozitīvi ietekmē asinsriti un organisma atjaunošanos. Lateksa matracis ir izturīgs pret deformāciju, sniedz atbalstu atbilstoši mugurkaula anatomiskajai formai. Lateksa plāksnes perforācija nodrošina perfektu gaisa cirkulāciju.

*Bonell atsperes. Komforts uz ilgu laiku: atsperu slānis ir atbildīgs par matrača augstu un noturīgu elastību. Atsperes smilšu pulksteņa forma nodrošina optimālu atsperīgumu, kas pielāgota lietotāja svaram.

*Augstākās kvalitātes poliuretāna putas lauž stereotipus par porolona matračiem! Šāds slānis nodrošina pietiekamu matrača mīkstumu, atbalsta pareizu kaulu attīstību, materiāls ir elastīgs un izturīgs pret deformācijām, sertificēts produkts bērniem - drošības garantija!

* Pārvalks ar SUDRADA JONIEM (63% poliesters, 37% viskoze Silver).Pārvalks Silver izgatavots no unikāla trikotāžas auduma, kura struktūrā ietilpst sudraba joni. Pateicoties šī elementa klātbūtnei, audums iegūst tādas īpašības kā antibakterialitāti, antistatisko efektu, termoregulāciju. Tāds pārvalks ne tikai paildzina matrača kalpošanas laiku, bet arī labvēlīgi ietekmē bērna organismu, nodrošina komfortu un veselīgu miegu. Pateicoties trikotāžas auduma elastīgajai struktūrai, pārvalks ideāli pieguļ matracim.Audums ir viegli kopjams, labi panes mazgāšanu, saglabājot visas labvēlīgās īpašības, nav nepieciešams to gludināt.

MATRAČI PREČU KATALOGĀ

.