Aksesuāri peldēšanai un pludmalei

Iespējams, pasaulē nav neviena bērna, kuram nepatiktu spēlēties ūdenī. Liels prieks un nenovērtējami ieguvumi fiziskajai attīstībai – to dot regulāri vingrinājumi un spēles ūdenī. Tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā padarīt bērnu stipru, veselīgu un fiziski attīstītu. Vasarā, atpūšoties pie ūdens vai vasarnīcā, neaizstājami var būt šādi priekšmeti:
 
Piepūšamais baseins/rotaļu laukums
Mēdz būt apaļas, kvadrātveida, taisnstūrveida, ovālas. Tos var papildināt ar dažādiem spēles elementiem, kā arī jumtiņu.

Piepūšamie plosti-staigulīši peldēšanai.
Slēgts peldēšanas aplis ar caurumiem kājām. Paredzēts bērniem vecumā no 1-2 gadiem.

Bērnu glābšanas veste.
Neierobežo kustības, bet ļauj bērnam palikt uz ūdens. Piemērots bērniem no 1-2 gadu vecuma. Ļoti svarīgi rūpīgi izvēlēties vestes izmēru, lai tā nebūtu maza vai pārāk vaļīga.

Uzroči peldēšanai.
Labāk tos lietot zēniem un meitenēm no trīs gadu vecuma. Ražotāju marķējumi galvenokārt norāda izmērus 3-6 un 6-12 gadi, taču ir arī starpposmu iespējas. Uzročiem nevajadzētu saspiest rokas, kā arī  noslīdēt ūdenī.

Peldēšanas riņķis.
Ir dažādās formās un krāsās: klasisks apaļš, ar sēdekli un atzveltni, ar biksītēm, ar "nojumi", lai pasargātu no saules stariem.

Piepūšamais plosts (pontons).
Tie var būt automašīnu, lidmašīnu, pirātu kuģu, dzīvnieku utt. veidā. Tā galvenā iezīme ir plakans dibens. Lielākai drošībai plostiem ir augsti sāni un rokturi, pie kuriem bērniem ir ērti turēties. Daži modeļi ir īpaši izstrādāti, lai mācītu bērnus peldēt.

Piepūšamais matracis.
Jūs varat peldēties uz tā vai vienkārši apgulties un sauļoties vai atpūsties. Daži modeļi ir aprīkoti ar drošības virvi, kas kalpo kā turētājs bērnam, un auklu, ar kuru pieaugušie to var vilkt..

Piepūšamās rotaļlietas.

To skaitā ir pludmales bumbas, ar kurām ir ļoti jautri spēlēt ūdenī vai uz smiltīm. Kategorijā ietilpst arī piepūšamie rotaļu dzīvnieki vai pasaku varoņi.

Priekšmeti, lai mācītos nirt.
Piemēram, astoņkājiņš ar svērteni. Paredzēti bērniem no 3 gadu vecuma, tie ir ideāli piemēroti, lai mācītos peldēt, attīstītu bērna kustības un pierastu pie ūdens.

Pie kataloga sadaļas PRECES ATPŪTAI

Pie kataloga sadaļas PELDĒŠANAI

.