Līdzsvara velosipēdi

Līdzsvara velosipēds (balansa ritenis) ir neaizstājams aksesuārs ikvienam mazajam, kurš nākotnē vēlētos uzsākt savu piedzīvojumu ar tradicionālo velosipēdu. Tomēr, pirms pienāk šis brīdis, jums ir jāizvēlas pareizais modelis, kas nav tik vienkārši. Pieejamo iespēju pārpilnība daudziem vecākiem var sagādāt galvassāpes. Kā izvēlēties pareizo velosipēdu un – pats galvenais – kad par to izlemt? Svarīgākā balansa velosipēda loma ir iemācīties noturēt līdzsvaru. Tas ļauj bērniem izmantot stabilitāti kustības laikā. Tomēr ne katrs vecāks zina, kad ir pienācis laiks iegādāties balansa velosipēdu. Tiek uzskatīts, ka optimālais vecums ir aptuveni 18 mēneši. Tiesa, visi bērni attīstās individuāli un vecāku ziņā ir izvērtēt, vai bērns ir gatavs šādam braucamrīkam. Labākais laiks riteņbraukšanai ir arī dilemma. Velosipēda iegādi var viegli sākt ziemas un pavasara mijā, lai, siltām dienām pienākot, bērns varētu sākt mācīties braukt.

Pieņemot galīgo lēmumu, jāņem vērā vairāki svarīgi atlases kritēriji: vieglums un ražošanā izmantotie materiāli ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas var noteikt konkrētā modeļa izvēli.

Preces izturība un manevrētspēja tieši nozīmē lietošanas ērtumu. Ļoti svarīgs ir sēdekļa augstuma regulēšanas iespēja-tas ļaus pielāgot sēdekļa augstumu bērna augumam. Atbilstoši izmēri pozitīvi ietekmē pareizas stājas veidošanos bērnam. Tikpat svarīgs elements ir stūre, kas ļauj veikt elementārus manevrus, neierobežojot kustību brīvību. Gumijas paliktņi, ar kuriem ir aprīkots katrs kvalitatīvs velosipēds, ļauj bērnam ērti turēt stūri un neļauj rokām slīdēt. Taču būtiskākais kritērijs, kas jāņem vērā, izvēloties piemērotu modeli, ir bērna augums - bērnam jāpieskaras zemei ​​ar visu pēdu.

Lūdzu, pievērsiet uzmanību bērna drošībai! Pareizu aizsardzību nodrošina aizsargķivere, kas nosedz visu galvu. Tajā pašā laikā tai nevajadzētu ierobežot skatu, un jābūt regulējamām siksnām un stiprinājumiem. Nākamais solis būtu iegādāties ceļgalu un elkoņu aizsargus, kas pasargātu no stipriem savainojumiem kritiena gadījumā. Labs risinājums būtu arī cimdu iegāde rokām – tie ir pirmais amortizators, atsitoties pret zemi. Pirmajos braucienos ne maza nozīme ir videi, kurā mazulis mācās braukt ar velosipēdu. Labākais risinājums ir izvēlēties lielu laukumu vai telpu, kas nodrošina kustību brīvību. Tas ļaus bērnam uzzināt par līdzsvara velosipēda iespējām un to droši lietot. Tajā pašā laikā pieaugušajam ir jāspēj kontrolēt un pastāvīgi uzraudzīt bērnu, lai viņš vajadzības gadījumā varētu pietiekami ātri reaģēt.

Balansa riteņi un skrejriteņi PREČU KATALOGĀ

 

.