akcija
Autosēdeklis LEVI ONE grey 9-36 kg, Lionelo

Autosēdeklis LEVI ONE grey 9-36 kg, Lionelo

Ražotājs: LIONELO
Modelis: LIO-LEVIONE.GY
Pieejamība: pieejams /iesakām pārliecināties
Cena: 82,00€ 79,90€
Cena bonusa punktos: 7990

Papildu iespējas:

Universāls autokrēsls Lionelo Levi One 9-36 kg, ar noņemamo atzveltni. Automašīnā uzstādāms ar skatu uz priekšu, izmantojot automašīnas siksnas.
Izturīgā konstrukcija un daudzpakāpju regulēšana padara Levi One par drošu un ērtu autokrēsliņu bērniem līdz 12 gadu vecumam (svars līdz 36 kg).
Lionelo Levi One sēdeklis, kas izgatavots saskaņā ar ECE R44 / 04 standartu, ir veiksmīgi izturējis stingrus triecientestus TASS International, kas ir drošības garantija. Sēdeklim ir dziļas kontūras galvas balsts un sānu paneļi, kas samazina trieciena spēku sadursmes gadījumā. 5 punktu drošības siksnas mazajam bērnam nodrošina stabilitāti un drošību, savukārt vecākais tiks piesprādzēts ar auto drošības jostām.
Ērta un ātra uzstādīšana ir priekšrocība, ja plānojat mainīt sēdekli starp dažādām automašīnām. Lionelo Levi One ir piestiprināms ar automašīnu siksnām, un to pareizais virziens ir atzīmēts ar sarkanām vadotnēm.
Pateicoties sešiem galvas balsta līmeņiem, jūs varat viegli pielāgot sēdekli savam bērnam.
Plašs, mīksts sēdeklis nodrošinās komfortu ceļojumā. Roku balsti atslogos rokas, un pēkšņas bremzēšanas gadījumā tie droši noturēs siksnu sistēmu.
Lionelo Levi One Grey autokrēsliņam ir kompakta konstrukcija – var izjaukt atzveltni un izmantot tikai pamatni (atļauts bērniem, kuru augums pārsniedz 125 cm).
Noņemamo pārrvalku ir viegli tīrīt. Samazinošais ieliktnis Dri-Seat mazuļiem ir ērts un praktisks - tas nodrošina pareizu gaisa cirkulāciju.
Bērna karte ir būtisks papildinājums, kas jāaizpilda ar tādiem datiem kā asinsgrupa, alerģijas vai hroniskas slimības. Šī īsā informācija var paātrināt glābšanas operāciju!

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autosēdekļi
svara/auguma diapazons 9-36 kg
sertifikāti, testi TASS
uzstādīšana automašīnā uz priekšu vērsts
stiprināšanas veids ar automašīnas siksnām
funkcijas galvas balsta regulēšana
svars 4.4 kg
Interneta veikalā bebis.lv
vai
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv