akcija
Autosēdeklis BASTIAAN grey/black 0-36 kg Lionelo

Autosēdeklis BASTIAAN grey/black 0-36 kg Lionelo

Ražotājs: LIONELO
Modelis: LIO-BASTIAN.GYBK
Pieejamība: pieejams /iesakām pārliecināties
Cena: 172,00€ 152,00€
Cena bonusa punktos: 16500

Papildu iespējas:

Praktisks autokrēsliņš Lionelo Bastiaan maziem un vecākajiem bērniem Daudzpusīgs un drošs modelis bērnam no dzimšanas līdz aptuveni 12 gadu vecumam. Ērts sēdeklis uz grozāmas pamatnes ļauj novietot bērnu braukšanas virzienā vai pretēji braukšanas virzienam. RWF pozīcijā (ar muguru brauknas virzienā - līdz 13 kg) nodrošina mazulim piemērotu pusguļus stāvokli.

Sadursmes testi ir drošības garantija, jo tie pārbauda sēdekli ekstremālos apstākļos. Lionelo Bastiaan ir veiksmīgi izturējis plašus testus slavenajā Nīderlandes pētniecības centrā Tass international. Mazākā bērna stabilu stāvokli nodrošina 5 punktu drošības siksnas, vecākajam - automašīnas siksnas. Konstrukcija atbilst Eiropas standarta ECE R44/04 prasībām.

Vienkārša uzstādīšana ar Isofix sistēmu palīdzēs ātri un efektīvi uzstādīt autokrēsliņu automašīnā. Tās pareizu piestiprināšanu apstiprinās zaļie marķieri. Top Tether siksna palielinās autokrēsliņa stabilitāti, pārvietojoties uz priekšu un atpakaļ – pavelciet to un piestipriniet to turētājā, kas visbiežāk atrodams automašīnas bagāžniekā. Jūs varat arī uzstādīt sēdekli, izmantojot standarta siksnas.

Lionelo Bastiaan ir 7 galvas balsta augstuma līmeņi, kas ļauj to vienmērīgi pielāgot bērna augumam.

Iespēja iestatīt sēdekli daļēji guļus stāvoklī, braucot atpakaļgaitā (RWF), ir drošas mazuļa transportēšanas garantija. Pateicoties jostasvietas ieliktnim, jūs nedaudz pacelsiet bērna muguru, nodrošinot stabilu mugurkaula pozīciju. Braucot uz priekšu, jūsu rīcībā ir 3 atzveltnes slīpuma līmeņi.

Lionelo Bastiaan autokrēsliņš ir aprīkots ar elpojošu Dri-Seat ieliktni mazuļiem, kas nodrošina drošību, komfortu un pareizu ventilāciju. Pirms došanās ceļā aizpildiet bērna karti, kas ir noderīgs veselības rādītājs, kas var būt galvenais ceļu satiksmes negadījumā.

Bastiaan user manual

Bastiaan crash-test

 

 

 

autosēdekļi
svara/auguma diapazons 0-36 kg
vecuma diapazons 0-12 gadi
sertifikāti, testi ECE R44/04
uzstādīšana automašīnā Isofix + Top Tether un/vai auto drošības siksnas
stiprināšanas veids uz priekšu vai aizmuguri vērsts
funkcijas 360° grozāms, slīpuma regulēšana, galvas balsta regulēšana
materiāli rāmis - HDPE polietilēns, pārvalks - poliesters
ārējie izmēri: 39x47x63-82 cm
svars 9,4 kg
Interneta veikalā bebis.lv
vai
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv