Attīstošais paklājiņš ar spilventiņu FRIENDLY BEAR BabyOno 1474

Ražotājs: BabyOno
Modelis: ONO-1474
Pieejamība: pieejams /iesakām pārliecināties
Cena: 32,90€
Cena bonusa punktos: 3290
Attīstošais paklājiņš FRIENDLY BEAR ir ideāla vieta, kur atpūsties un izklaidēties. Tā forma atgādina lielu, jauku rotaļu lācīti. Paklājs ir īpaši biezs un lieliski izolē no aukstās grīdas. Komplektā ir speciālais jaundzimušā spilvens, kas novērš galvas saplacināšanu. Attīstošā paklājiņa klusinātās krāsas nekaitina mazuli un ļauj viņam koncentrēties uz rotaļām un apkārtējās pasaules vērošanas jau no pirmajām dzīves nedēļām.
Attīstošais paklājiņš ir aprīkots ar mīkstu spilvenu ar padziļinājumu vidū, kas neļauj galvai deformēties. Spilvenu var viegli noņemt no paklājiņa un paņemt līdzi ratiņos, šūpuļkrēslā vai autosēdeklī.
Komplektā ietilpst 5 noņemami piekariņi, kas atbalsta bērna attīstību. Starp tiem ir 2 pīkstuli, 2 zobgraužņi un spogulis. Rotaļlietas var brīvi piestiprināt pie arkām. Tie palīdzēs bērnam praktizēt rokas prasmes – satveršanu un pārvietošanu. BabyOno FRIENDLY BEAR ir mīksts un pūkains. Tā forma atgādina lielu rotaļu lācīti, pie kura bērns var pieglausties un atpūsties kad noguris.
Paklājs ir diezgan biezs, pateicoties tam lieliski izolē no grīdas aukstuma.
Attīstošais paklājs ir ideāla vieta, kur izklaidēt mazu bērnu. Papildus piekariņiem to papildina pīkstošs putns ar čaukstošiem spārniem, kustīgas lācīša kājas  vai pūkaina aste, kas mudinās mazuli rotaļāties un gulēt uz vēdera. Paklājiņš aug kopā ar bērnu un pavadīs bērnu pirmajos attīstības posmos. Vispirms to izmantos gulēšanai uz muguras, pēc tam gulēšanai uz vēdera. Kad bērns izaugs un sāks sēdēt un rāpot, paklājs darbosies kā paliktnis un kļūs par mājīgu rotaļu vietu.
Jūs varat piestiprināt arkas pie paklājiņa ar parocīgo sprādzi, kas atrodas paklājiņa apakšā.
Tehniskie dati:
Iekļauts: paklājiņš, noņemami loki, 5 piekariņi.
Tehniskie dati: Materiāls: 100% poliesters, nesatur BPA, PVC un ftalātus.
Lai notīrītu, vienkārši noslaukiet ar mitru drānu.
Iepakojuma izmērs 90 x 52 cm

 

Interneta veikalā bebis.lv
vai
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv