Attīstošais paklājiņš CUTE CATTY BabyOno 1475

Ražotājs: BabyOno
Modelis: ONO-1475
Pieejamība: pieejams /iesakām pārliecināties
Cena: 32,90€
Cena bonusa punktos: 3290
CUTE CATTY attīstošais paklājiņš ir īpaši biezs un lieliski izolē no zemes. Komplektā ar mīkstām rotaļlietām šī ir ideāla vieta, kur atpūsties un izklaidēties. Kontrastējošas krāsas atbalsta bērna attīstību jau no pirmajām dzīves nedēļām, savukārt interesanti piekariņi un paklājiņa laukumā paslēpti elementi nodrošinās bērnam patīkamu izklaidi.
Mazulis var gulēt uz paklājiņa un vērot apkārtējo pasauli jau no pirmajām dzīves nedēļām. Pateicoties tādiem sensora elementiem kā pīkstulis, auklas vai birkas, kas paslēptas uz paklājiņa, guļot uz vēdera viņam būs interesanta spēle. Attīstošajam paklājiņam ir 5 dažādi piekariņi mazuļa attīstības atbalstam: pīkstulis, 2 zobgraužņi, grabulītis un spogulis. Rotaļlietas var piestiprināt pie arkām jebkurā secībā. Tās palīdzēs bērnam trenēt rokas prasmes – satvert un pārvietot priekšmetus.
Spēlējot uz attīstības paklājiņa, jūsu bērns attīstīs taustes sajūtu. Bērns atradīs interesantus elementus ar dažādām faktūrām un formām. Starp tiem ir gludas ķepas, raupji nadziņi, mīkstas ausis un aste. Paklājs ir vieta, kur izklaidēties un atpūsties.
CUTE CATTY paklājs ir mīksts un pūkains. Pēc formas atgādina lielu kaķi, pie kura bērns var pieglausties un atpūsties kad noguris. Paklājs ir biezs, pateicoties tam lieliski izolē no zemes.
CUTE CATTY attīstošais paklājiņš ir bagātināts ar kustināmām kājām, zem kurām paslēpta izšūta zivtiņa. Pateicoties tam, uz paklājiņa pavadītais laiks būs vēl interesantāks. Bērns attīstīs iztēli, atmiņu un izziņas spējas.
Paklājiņa arkas ir kustīgas, tās var savienot jebkurā pozīcijā. Pateicoties tam, šis attīstošais paklājiņš ir piemērots arī vecākajiem, jau sēdošiem bērniem. Jūs varat pakārt rotaļlietas dažādos attālumos no bērna, tādējādi stimulējot viņu spēlēt.
Paklājs aug kopā ar bērnu un pavadīs viņu pirmajos attīstības posmos. Vispirms to izmantos gulēšanai uz muguras, pēc tam gulēšanai uz vēdera. Kad bērns izaugs un sāks sēdēt un rāpot, paklājs darbosies kā paliktnis un kļūs par mājīgu rotaļu vietu.
Jūs varat piestiprināt arkas pie paklājiņa ar parocīgo sprādzi, kas atrodas paklājiņa apakšā.
Tehniskie dati:
Komplektā: paklājiņš, kustīgas arkas, 5 piekariņi.
Materiāls: 100% poliesters, nesatur BPA, PVC un ftalātus.
Lai notīrītu, vienkārši noslaukiet ar mitru drānu.
Iepakojuma izmērs 90 x 52 cm

 

 

 

Interneta veikalā bebis.lv
vai
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv